poniedziałek, 2 listopada 2015

PROFESJONALNA MAKIJAŻYSTKA W RZYMIE – radzi!!!


Makijaż ślubny i fotografia…
Bardzo często spotykamy się z pytaniem jaki wybrać makijaż do ślubu w Rzymie (ogólnie we Włoszech) ?Tak naprawde, nie ma typowego „ślubnego makijażu”. Na pewno musi on podkreślać urodę Panny Młodej – a często się o tym zapomina i w zauroczeniu kopiuje się make-upy wyglądające świetnie na modelkach i aktorkach o zupełnie innym typie urody, niekoniecznie odpowiednie dla nas.Ważne: Makijaż musi prezentować się świetnie na żywo, ale podczas sesji fotograficznych NIE bez znaczenia jest, jak wychodzi on na zdjęciach! Wskazany jest makijaż dość trial w czasie i mocniejszy.  Przy zdjęciach o wysokiej rozdzielczości musimy pamiętać by ukryć niedoskonałości i nadać twarzy nieskazitelny wygląd.Jesteśmy przeciwni wszelakim regułom, przede wszystkim o uniwersalności makijażu. Reguła makijażu do zdjęć, ktora mówi że - rozświetlamy to, co chcemy ukryć a matowimy cześci warte podkreślenia! Taka reguła jest dobra na makijaż codzienny gdzie przy stresie i zmeczeniu, rozświetlający kosmetyk ukryje cienie pod oczami.
Ważne, aby dobrać odpowiedni podkład do koloru skóry. Ważne, a nawet BARDZO ważne użycie odrobiny pudru (bez przesady!), zwłaszcza na tzw. T - Zone czyli tam gdzie błyszczymy – czoło, nos i podbródek. Nasza makijażystka do nakładania podkładu używa wysokiej jakości Airbrush Makeup - aplikacji za pomocja aerografu, zalecany sposob nakladania podkladu i różu zwłaszcza na śluby, zdjecia i filmowanie. Tutaj znajdziecie coś na temat airbrush którego używa nasza makijażystka: http://www.naszswiat.net/czas-wolny/zdrowie-i-uroda/6559-airbrush-make-up-technika-powietrznego-pdzla.html

USTA
Bardzo ważne przy nierównościach, popękaniach na wargach - Aparat bezwzględnie wyłapuje wszelkie nierówności – tak wiec  matowa pomadka odpada, bo tylko je podkresli. Błyszczyk będzie lepszym rozwiązaniem - odbija światło, optycznie powiększy i wygładzi nawet spierzchnięte wargi. (Zalecamy dodatkowo tzw miodową maseczkę dzień przed ślubem – odrobinę miodu nalożyc na usta i potrzymać kilka minut, nastepnie miód usunąć lub poprostu zlizać).

OCZY Na zdjęciu wyraziście oznacza lepiej - przynajmniej w przypadku makijażu oczu. Czarna delikatna linia poprowadzona zaraz przy górnej linii rzęs i na dolnej linii wodnej sprawi, że spojrzenie stanie się wyraziste. Pamiejtajcie rowniez o nalożeniu czarnego tuszu. Nawet bez nakładania cieni do powiek oczy wygladaja figlarnie z samą maskara. Mocno podkreslone oczy wyglądaja bardzo efektownie na zdjęciach. „Oczy są zwierciadłem duszy”, i warto je podkreślić, żeby przyciągnąć uwagę. Taki makijaz jest dużo trwalszy niż akcent w postaci koloru na ustach. Dobrze „zrobione” oko bez poprawek „trzyma sie’' do późnych godzin, podczas kiedy po każdej, nawet najtrwalszej, szmince bez poprawek zostaje jedynie wspomnienie.
BRWI Czesto zapominamy że one też wymagają podkreślenia... Są tak zwaną ‘rama’ twarzy! Nadanie im koloru ale rownież ułożenie włosków w odpowiednim kierunku jest ważne – możecie to zrobic za pomoca grzebyczka czy szczoteczki do brwi i odrobine żelu. Otwiera to i unosi optycznie oczy oraz odmładza spojrzenie.Na koniec, jeżeli Panna Młoda ma coś do ukrycia, lub wyeksponowania, albo chce świetnie wyglądać na zdjęciach czy po kilku godzinach trwania imprezy – warto jednak się przełamać i zafundować sobie mocniejsze krycie cery czy wyraźniejsze oko – i skorzystac z uslugi profesjonalistow. 
Argument „ja na co dzień tak się nie maluję” obalam pytaniem – a czy ka
żdego dnia wychodzi Pani za maż? Na co dzień tak się Pani czesze albo ubiera? Ślub rządzi się swoimi prawami i tego dnia trochę „gwiazdorstwa” w wygladzie, w rozsądnym wydaniu oczywiście, jest wręcz wskazane
J

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza