środa, 21 października 2015

ORGANIZACJA ŚLUBU W RZYMIE - ORGANIZACJA ŚLUBU WE WLOSZECH

          Najczęściej otrzymywaną odpowiedzią na pytanie jakie zadajemy Młodym Parą przyjdzającym do Rzymu: dlaczego zdecydowali sie zawrzeć zwiazek małżeński w Rzymie? Jest: „nie chcieliśmy mieć tradycyjnego polskiego wesela na 100 osób” lub „ w naszych marzeniach chcieliśmy mieć ten dzień tylko i wyłącznie dla siebie”.
           Ślub za granicą jest
ucieczką Młodej Pary od zgiełku i stresu związanego z przygotowaniem hucznego wesela w Polsce. Zawarcie małżeństwa za granicą może być także sposobem na przeżycie tego najważniejszego dnia w nie typowy i romantyczny sposób. Łącc pobyt we oszech i ślub, klient ma komforto sytuacje podróży plubnej w jednym z najbardziej romantycznych miejsc na świecie. Oczywście dla innej grupy Młodych Par ślub jest po prostu wygodny ze względu na miejsce zamieszkania. Nie tylko Polacy przyjdza aby wziąć ślub w Rzymie, obugujemy poprzez oskie agenzje ode Pary z Holandii, Iralndii, Wielkiej Brytani i Staw Zjednoczonych. Ostanio agencje ma cste zapytania z kra
w mniej konwencyjnych jak Brazylia lub Rosja.
Ilość związków małżeńskich zawieranych przez Pola
w w Rzymie od kilku lat systematycznie wzrasta i staje się wręcz trendem w modzie ślubnej.


Istnieją cztery kategorie polskich Młodych Par, które decydują się na ślub we Włoszech.

1.       Młode Pary przyjeżdżające z Polski raz pierwszy lub zauroczone miastem przy okazji wczesniejszej wizyty. Najczęściej sa same podczas ceremoni lub w obecności świadków lub tylko najbliższej rodziny.
2.       Polskie Młode Pary mieszkające poza granicami Polski , np. w Irlandii lub Wielkiej Brytanii, którzy decydują się na ślub w innym bardziej romantycznym miejscu od Polski lub miesjca zamieszkania.
3.       Polacy regularnie mieszkający we Włoszech, którzy decydują się na szybkie i łatwe wzięcie ślub w konsulacie, pomijając włoski USC

4.       Młode Pary mieszane polsko-włoskie.

                Dla potrzeb Polskich Młodych Par utowrzyliśmy strone interneową, blog oraz profile na portalach społecznościowych promujące i umożliwiające samodzielną organizacje ślubu w Rzymie tam gdzie jest to możliwe. Do Rzymu najczęściej przyjeżdżają Młode Pary, które chcą żeby ich ślub był wyjątkowy a zarazem ekonomiczyny. Oczywiście jeśli Młoda Para jest wymagająca i budget pozwala, organizujemy śluby bardzo eskluzywne. Zajmuje sie wirtualna pomocą przy samodzielnej organizacji, lub komplekowa organizacja dla kliento bardziej wymagajacych, a przy okazji uzyskujemy klientów na sesje fotograficzne.
                 
Śluby Młodych Par z Polski mają całkiem innym charakterze, są nie formalne, zrelaksowane i bardzo bardzo przyjemne. Nie ma stresu śledzenia ścisłego harmonogramu dnia, są prawdziwą przyjemnością dla nowożeńców i nas samych. Najczęściej po zaślubinach jedziemy wspólnie na sesje fotograficzną po najbardziej znanych zakątkach i zabytakch Rzymu, średnio sesje trawaja około 2/3 godzin. Nasza sesje fotograficzna ma bardzie charakter wspólnego zawiedzania, pokazujemy do których zwykły turysta nie trafia, lubimy zaskakiwać a pryz okazji bardzo miło spędzamy czas. Po sesji fotograficznej Młoda Para zazwyczaj udaje się na kolacje do jakiejś romantycznej restauracji.
                  
Wycena na ślub w Rzymie dla Młodych Par z Polski jeśli porównać do tradycyjnego zawarcia małżeństwa z dużym weselem to spora oszczędność. Oszczędzamy niemal na wszystkim, ślub za granicą oprocz ceremonii to: podróż, kolacja, hotel, który może być tańszy lub droższy. Wszystkie koszta są zmienne w zależności od wyboru linii lotniczych, renomy restauracji i standardu hoteli. Na zorganizowanie skromnego ślubu cywilnego w Rzymie dla Młodej Pary, przelotu w dwie strony ekonomicznymi liniami, 2/3 nocelegów  w ofercie B&B, oplaty konsularne, fotograf, bukiet dla Młodej Pani, romantyczna kolacja dla dwojga, może już wystarczyc od okolo 1.500 €uro. Pary ślubujące za granicą nie mają wielkich problemów z listą gości. Można zaprosić wszystkich, którzy chcą zobaczyć ceremonię, ale na ich własny koszt, lub nie informować nikogo, sprawiając, że ceremonia będzie jeszcze bardziej prywatna i intymna. Zdarza się, że Młode Pary przyjeżdżają bez świadków i szukają kogoś na miejscu, wtedy pomocny jest internet i szuka sie na forach osób dyspozycyjnych lub mozna zawsze poprosić fotografów. Wielokrotnie byliśmy poproszeni o taka funkcje i  zawsze pozostaliśmy w kontakcie a z niektorymi pozostalismy przyjaciólmi.

1 komentarz:

  1. A jak odbywają się tam wieczory kawalerskie? Wydaje mi się, że gdzie by to nie było warto jest odwiedzić tego typu https://neworleans.pl/klub-gogo-w-warszawie/ klub dla dżentelmenów tej nocy. Co wy o tym sądzicie?

    OdpowiedzUsuń