czwartek, 6 lipca 2017

Ślub w Ravello - idealne miejsce na realizację marzeń.

To niemal pewne, że dzień ślubu to najważniejszy dzień w życiu kobiety i mężczyzny, kiedy to przysięgając w imię prawa cywilnego i boskiego biorą za siebie odpowiedzialność i ślubują sobie miłość, wierność i zgodność w zmierzaniu do wspólnych celów, a jednym z nich jest wspólne szczęście.

            Taki dzień często planujemy bardzo długo, inspirując się kolorowymi gazetami, oglądając katalogi, śledząc nowinki, czy angażując się w dyskusje w wielu grupach na portalach społecznościowych. Szukamy tej jedynej i wyjątkowej kreacji i obrączek, które będą zawsze towarzyszyć, przypominając nam ten dzień, słowa przysięgi i nasze obowiązki wobec siebie. 

            To podniosłe momenty, pełne różnorakich emocji. Mimo wielkiego stresu, z duma wyczekujemy kiedy nadejdzie właśnie ta godzina… 
             Takim emocjonującym wydarzeniem był właśnie dla nas ślub w Ravello, w małej miejscowości położonej na wybrzeżu Amalfitańskim zorganizowany przez www.wloskislub.com.


            Pani młoda z pochodzenia Polka i jej narzeczony Australijczyk wybrali to miejsce by przysięgając sobie oddanie na zawsze piękne góry i lazurowe morze były tego świadkami. Cudownie ozdobiony w kwiaty taras w pięciogwiazdkowym hotelu Palazzo Avinio http://www.palazzoavino.com/it, a powietrzu zapach miłości i to wszystko przy dźwiękach piosenki Johna Legend – All of me granych na flecie poprzecznym wszystkich przyprawiły o dreszcze. Dreszcze emocji, które wraz z lekkim wiatrem otulały każdego uświadamiając podniosłość chwili. Gdy Pani Młoda schodziła ze schodów i wkroczyła na biały dywan czas stanął w miejscu. 

           Goście rozkoszowali się widokiem nietuzinkowej kreacji, która pochodziła z kolekcji katalońskiej firmy Pronovias – dresing dream https://www.pronovias.com/pl/. Była piękna, że kunszt jej wykonania zachwycał, a całokształt wręcz onieśmielał. Małżeńska przysięga ze smakiem przeplatana miłosną poezją, dodawała pikanterii i zarazem koiła uszy, a sceneria cudownie radowała oczy. 
                Po ślubie aperitif i symboliczna lampka prosecco, włoskie przystawki i pamiątkowe zdjęcia by na zawsze uwiecznić ten najważniejszy i niepowtarzalny w życiu dzień. 
                 Ravello to bez wątpienia wspaniałe miejsce na ceremonię ślubną i spełnienie marzeń dotyczących tego jednego i wyjątkowego dnia.
Auguri J&D !!!


Autor: Magdalena Cywińska
Zdjęcia: Włoski Ślub

3 komentarze:

  1. Ślub we Włoszech to zdecydowanie najpiękniejsze wydarzenie o jakim wiele par może tylko pomarzyć. Już pomijając samą ceremonię, ale te zapierające dech w piersiach widoki, są warte każdej ceny. Ślub można wziąć we Włoszech, a wesele urządzić w Polsce :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Moje wesele odbędzie się w Polsce. Już mamy wyznaczoną datę przez proboszcza i powoli rozglądamy się za restauracją, w której moglibyśmy zorganizować poczęstunek dla gości. Najprawdopodobniej skorzystamy z oferty restauracji https://naskrajnej.pl/menu-sezonowe - jakie jest Wasze zdanie na jej temat?

    OdpowiedzUsuń