poniedziałek, 14 marca 2016

ŚLUB W LIGURII - NOWY KIERUNEK NA ŚLUB !

Liguria – słynna kraina słońca i klimatycznych miejsc, gdzie zatrzymał się czas.
Pocztówkowa uroda Ligurii to raj dla romantyków, którzy nigdy nie mają dosyć rozmarzonych włoskich pejzaży. Dlatego Liguria to znakomity cel na organizację ślubu. Naszym klientom proponujemy ślub kościelny, cywilny a także konkordatowy, oczywiście w języku polskim, z udziałem polskiego księdza. Zabierzemy was w podróż do najbardziej romantycznych zakątków regionu. Liguria to nadmorski rejon z zacisznymi plażami, malowniczymi miasteczkami i skalistymi zatokami. Gaje oliwne i winnice sięgają aż do morza, a zatoki urozmaiconej linii brzegowej tworzą wyjątkową scenerię. Wasza niezapomniana uroczystość ślubna może się odbyć właśnie tutaj.
Przekonajcie się, że Liguria jest doskonałym miejscem na ślub i niezapomniane chwile! 

Jest położona w północnej-zachodniej części Włoch, to trzeci pod względem wielkości, najmniejszy region włoski, ukształtowany w formie łuku, który rozciąga się pod Piemontem. Na terenie Ligurii spotykają się dwa największe łańcuchy górskie w kraju: Alpy i Apeniny. Region jest również bogaty w rzeki. Na zachodzie sąsiaduje z Francją, a na południu z ciepłymi wodami Morza Liguryjskiego.
Już sama podróż do tej części Włoch wprowadzi Was w wyśmienity nastrój. Wąska górska droga wije się pomiędzy przepiękną, soczystą zielenią Parku Narodowego. Za jednym z ostrych zakrętów niespodziewanie wyłania się panorama z Morzem Liguryjskim w tle.
Liguria często odwiedzana jest przez wielbicieli widoków skał łączących się z morzem. Tutejsze wybrzeże ma zdecydowanie dwa oblicza: to, gdzie wysokie góry łączą się bezpośrednio z wodą oraz to z piękną piaszczystą plażą, wymarzoną dla fanów kąpieli zarówno morskich, jak i słonecznych.
Wybrzeże Liguryjskie, które turyści nazwali Włoską Riwierą, może pochwalić się długą historią piractwa i handlu. Obecnie jednak króluje tu rybołówstwo, żeglarstwo i handel turystyczny. Skaliste wybrzeża regionu to Riwiera Wschodzącego oraz Zachodzącego Słońca. Woda jest tu krystalicznie czysta i ciepła, a w morzu zatopione są skały, będące dodatkową atrakcją.
Miasteczka włoskiej Ligurii położone są na terenie Parku Narodowego, który w 1997 r. został wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Przez wieki miasteczka te odcięte były od świata. Z uwagi na strome góry można było dotrzeć tu wyłączenie łodzią. Obecnie Liguria jest bardzo kolorowym regionem, pełnym odrestaurowanych kamienic, malowniczych zaułków, sklepów z pamiątkami i lokalnymi produktami, barów, restauracji.
Przyjazny klimat, zaciszne, często drobno-piaszczyste plaże oraz ciepłe wody morskie stwarzają idealne warunki do wakacyjnego wypoczynku a także przyjazdu właśnie na ślub – by przeżyć tam wyjątkowy dzień w życiu każdej Młodej Pary. W Ligurii nie brakuje również cennych kulturowo i historycznie zakątków.
Ulubionymi miejscami naszych par są zabytkowe kościółki, fortece, pałace. Do sesji zdjęciowych wspaniale sprawdzają się także kręte uliczki, kolorowe, pastelowe kamieniczki i zabytkowe ruiny. To wszystko łącząc się z pięknymi krajobrazami tworzy imponującą całość. Liguria oferuje prawdziwe bogactwo krajobrazów, zabytków i turystycznych atrakcji. Bez względu na to, który zakątek wybierzecie, oczaruje Was swoim pięknem, wyjątkową atmosferą, smaczną kuchnią... i doskonałym winem.
Kolorowa, bajeczna i radosne miasteczka Ligurii uznawane są za najcudowniejsze włoskie pejzaże ślubne. Połączenie kameralnych plaż, turkusowego morza, skalistych szczytów i wspaniałej architektury zdecydowanie pobudza zmysły.
Liguria to wymarzona propozycja dla osób, które nie planują organizacji wielkiego wesela, a stawiają raczej na oryginalność i kameralne chwile wśród najbliższych.
Zdecydowanie warto  tu przyjechać, by podziwiać najpiękniejsze widoki i miasta północnych Włoch w urozmaiconym ukształtowaniu terenu.

Zapraszamy na ślub nad Morzem Liguryjskim!

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza