poniedziałek, 16 marca 2015

Dlaczego wszystkie drogi prowadzą na ślub do Rzymu?

Zastanawiacie się nad doskonałym miejscem na ceremonię zaślubin… Krążą Wam po głowie różne myśli… Gdzieś gdzie jest ciepło, gdzieś gdzie jest wyjątkowo, gdzieś gdzie są ludzi, którzy będą zachwyceni życiem i miejscem w którym się właśnie znajdują… Gdzieś, czyli np. w Rzymie.

Teraz zapewne zapytacie: Dlaczego warto wziąć ślub w Rzymie? Czym wyróżnia się spośród innych miejsc w naszej ofercie i kto poczuje się w rzymskiej atmosferze jak we własnym domu?Rzym to miasto pełne niesamowitych zabytków
To kolebka cywilizacji i nie znamy osoby, która nie byłaby w stanie o Rzymie współczesnym i jego historii czegokolwiek powiedzieć. Rzym, na swój sposób, znają wszyscy. Każdy słyszał o Koloseum, Forum Romanum, Schodach Hiszpańskich, Fontannie di Trevi… A to dopiero początek długiej listy miejsc, które w Rzymie warto zobaczyć. Każdy ma szansę znaleźć tu coś dla siebie: nieskończoną ilość ogrodów, ruiny będące pozostałościami po budowlach sprzed wieków, ogromną liczę kościołów i bazylik, pięknych placów i fontann. To miasto w którym nie trudno o znalezienie setek idealnym miejsc na ślubny plener.

Rzym to architektura, sztuka, żywa historia
Rzym jest jak dobra książka do nauki, która najbardziej Was interesuje. Nie męczy, nie nudzi, a zachwyca od pierwszego zdania. Spotkacie tu zabytki sięgające czasów Imperium Rzymskiego, przez średniowiecze, renesans, barok, po współczesną architekturę, której być może się tu nie spodziewaliście. Miłośnicy sztuki, galerii i muzeów znajdą to jedne z największych kolekcji sztuki starożytnej i renesansowej.

Rzym to chrześcijaństwo
Chrześcijański Rzym od zawsze kojarzyć się będzie z papieżem, niezliczoną ilością kościołów i bazylik... Dla osób wierzących to jedno z dwóch najlepszych miejsc na świecie na poznanie podstaw i historii swojej wiary. Nie ma też chyba lepszego miejsca na wzięcie ślubu kościelnego, także udzielanego przez polskiego księdza… 
Zainteresowani ślubem kościelnym w Rzymie w przyszłym roku będą mieli niesamowitą okazję połączyć swój ślub z jubileuszem – Rokiem Świętym, który będzie miał początek 8 grudnia 2015 i będzie trwał przez prawie rok (dokładniejsze informacje na ten temat znajdziecie tu).
Jak podoba Wam się odpowiedź na pytanie o rodzaj i miejsce ślubu, która brzmi: „Ślub kościelny, w Rzymie.”. Nam ogromnie!

Rzym to parki i ogrody
Pośród licznych zabytków i budowli w Rzymie znajdziecie także ogromną ilość terenów zielonych, idealnych do schowania się latem przed słońcem, odpoczęcia od zgiełku i zrobienie zdjęć na terenach do których nie każdy turysta dociera.

Rzym to romantyczność, piękno i magia
Stolica Włoch to miejsce, które przyciągają turystów, pisarzy, reżyserów filmów, którzy opowiadają nam o miejscach, które ich zachwyciły. To również oni sprawiają, że Rzym urasta do rangi najbardziej romantycznego miasta świata. Ze swoimi klimatycznymi uliczkami, lokalami oferującymi wyjątkowe jedzenie i poczucie intymności, rejsami po Tybrze, nocnymi spacerami za rękę…
Co uznajemy za najbardziej magiczne w Rzymie? Możliwość zgubienia się. Błądzenia i na każdym rogu okrywania pięknych placów z fontannami i pomnikami, kościołów, ruin, pałaców, klimatycznych kamieniczek i lokali w których można usiąść i na chwilę odpocząć. Rzym jest piękny o każdej porze dnia i nocy i każdy znajdzie w ciągu dobry moment, który go oczaruje.

Rzym to „dolce vita” i wyjątkowi ludzie
Jeśli chcecie w jakimś miejscu poczuć się wyjątkowo, to podróżując do Rzymu, dobrze traficie :) Rzym to miasto pozytywnych ludzi. Szalonych, spontanicznych, uśmiechniętych, zawsze chętnie odpowiadających na pytania o drogę… Żyjących chwilą i potrafiących dzielić się radością życia. W Rzymie każda kobieta czuje się piękna, a każdy mężczyzna jeszcze bardziej otwiera się na romantyczność.

Rzym to kulinarny raj
Włochy to ojczyzna rewelacyjnej kuchni, potraw z mąki (makaronów i najlepszej na świecie pizzy) i owoców morza, świeżych pomidorów, oliwy z oliwek, pysznego wina, świeżo parzonej kawy i deserów. Za niesamowite możemy uznać to, że w Rzymie się nie tyje ;) Tu jesz i zwiedzasz, jesz i spacerujesz i ciągle spalasz pochłonięte kalorie. Idealne rozwiązanie dla dbających o linie :)

Rzym to… miasto kochanków, namiętności, wyjątkowych wrażeń. To miejsce, gdzie nowoczesność, średniowiecze i starożytność łącza się w całość. Rzym to słońce, vespy, znani projektanci mody. Moglibyśmy tak wymieniać bez końca, a Rzym to… znacznie więcej.
Rzym to miejsce do samodzielnego odkrycia i zachwycenia się. Parom Młodym oferuje najlepsze jedzenie, najpiękniejsze miejsca na ceremonie, przyjęcia i sesje fotograficzne, serdecznych i pomocnych ludzi dookoła, klimat magicznego miejsca od którego się ciągle na nowo uzależnia…

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza