środa, 25 marca 2015

Pomysł na wieczór panieński: wycieczka i sesja zdjęciowa

Zastanawiacie się jaki, nietypowy i wyjątkowy, wieczór panieński lub kawalerski zorganizować swoim przyjaciołom? Lubicie podróżować i zaskakiwać? Chcecie uniknąć wszystkiego co kojarzy się z kiczem, różowymi balonami, uszami królika i penisami?
Mamy dla Was piękną (i fotogeniczną) propozycję :)


Wieczór panieński/kawalerski spędzony na wycieczce :)


Wbrew pozorom nie jest to opcja stworzona jedynie dla prawdziwych podróżników i zapalonych turystów, uwielbiających całe dnie spędzać z plecakiem na plecach i wracać do hotelu wypranym z sił. To pomysł dla osób lubiących niecodzienne pomysły, chcących wyrwać się ze swojego otoczenia, wyruszyć do pięknego miejsca i przeżyć wieczór panieński/kawalerski jak najbardziej w swoim stylu :)

Wieczory panieńskie/kawalerskie wiążące się z wyjazdem często bywają łączonymi imprezami. Przyjaciółki Panny Młodej i przyjaciele Pana Młodego wyruszają we wspólną podróż (to bardzo wygodne rozwiązanie dla osób poruszających się osobowymi samochodami), wynajmują pokoje w jednym ośrodku, a świętują... według uznania, najczęściej jedną noc osobno, a kolejne we wspólnym gronie. Jest to bowiem nie tylko okazja do spędzenia wieczoru kawalerskiego, ale i integracji młodszych gości weselnych.

Jak najlepiej spędzić czas na wyjazdowym wieczorze panieńskim/kawalerskim?

Jak turyst(k)a...
Jeśli wychodzimy z założenia, że wieczór czy w naszym przypadku wyjazd panieński/kawalerski ma być choć w minimalnym stopniu turystyczny, to nie możemy pominąć tego aspektu. Organizatorzy takiej wyprawy powinni koniecznie wziąć pod uwagę jej motyw przewodni i podporządkować mu całe zwiedzanie. W każdym większym mieście można kupić Pannie Młodej najbardziej standardowy prezent: bieliznę na noc poślubną (ale będzie to bielizna np. z Rzymu!), zabrać ją do SPA, organizować piknik na trawie z pysznym jedzeniem, grami plenerowymi i miejskimi oraz zaplanować zwiedzanie miejsc kojarzonych z miłością ;)

Jak model(ka)
Wyobrażacie sobie zdjęcie grupy zgranych dziewcząt, na obcasach i w tiulowych spódnicach,  na tle weneckich gondoli lub Hiszpańskich Schodów w Rzymie? Obrazem niczym z reklamy, a jednak będący w zasięgu Waszej ręki :) Szczerze polecamy wszystkim panieńskim i kawalerskim ekipom zdecydowanie się na króciutką sesję zdjęciową, która uchwyci Was i wyjątkowe tła w tym dniu. To mało popularna, ale warta uwagi forma pamiątki z takiego wieczoru :)

Jak imprezowicz(ka)
Wieczory panieńskie i kawalerskie nierozerwalnie wiążą się z muzyką i tańcem. Niektórzy wręcz powiedzieliby, że wieczór bez imprezy to wieczór stracony. Jeśli uważacie, że domówka i lokalne dyskoteki, to za mało i szukacie czegoś nowego, to impreza nad basenem lub wyjście do klubu w zupełnie nowym miejscu jest tym czego potrzebujecie. Może to być Rzym, Wenecja, a także największe miasto w Waszym województwie - wybór należy do Was :)

Uważacie, że taka zabawa jest rewelacyjna, ale niestety zbyt droga? Cóż, macie rację. Organizowanie samodzielnego wyjazdu bywa kosztowne. Warto jednak szukać pomysłów na przysłowiowe "upieczenie dwóch pieczeni na jednym ogniu"? Często wyjeżdżacie z przyjaciółmi na weekendowe wycieczki? Szykujecie się do zbliżającej się majówki? Zróbcie z tej wyprawy wieczór panieński/kawalerski :) Poczytajcie o "polowaniu" na tanie noclegi, bilety lotnicze lub autobusowe, a może... o podróżowaniu stopem? Brzmi jak wyzwanie? Powinno, w końcu to jedyny taki wieczór/wyjazd w życiu ;)

2 komentarze:

  1. Fajny pomysł, ja swój wieczór spędziłam w obiekcie freeflycenter, latałam z koleżankami w tunelu, a dopiero po ślubie poleciałam z mężem na Kretę i odpoczywaliśmy we dwoje na słonecznej plaży.

    OdpowiedzUsuń
  2. Słuchajcie, a co z wieczorami kawalerskimi? Przeciez przyszłym meżom tez należy sie odrobina rozrywki. Musze wam powiedziec, że w tej kwestii nie ma chyba lepszego klubu niz ten https://neworleans.pl/wieczor-kawalerski-w-warszawie/ . Na prawdę wiedzą tam jak zorganizować taka imprezę i polecam wam się z nimi skontaktować

    OdpowiedzUsuń