środa, 4 marca 2015

Włoski ślub

Marzycie o ślubie w wyjątkowym miejscu? Polski ślub w plenerze to dla Was za mało? Może wcale nie interesuje Was plener, a wolelibyście po wyjściu z urzędu lub kościoła zobaczyć wyjątkowe miasto, zjeść najlepszą pizzę i w kilka minut znaleźć się w miejscu idealnym na ślubną sesję zdjęciową?
Mamy coś dla Was. Propozycję dla tych, którzy chcą marzyć "bardziej", "dalej" i... po włosku :)


Kim jesteśmy?
Obecnie poszerzamy nasze horyzonty i razem z zaprzyjaźnionymi Polakami we Włoszech rozpoczynamy działania mające na calu organizację ślubów i wesel na terenie całego kraju.
W skład naszej grupy wchodzą profesjonaliści z długoletnim stażem: fotografowie, filmowcy, fryzjerki, makijażystki, floryści, specjaliści od konkretnych włoskich regionów oraz wielu innych usługodawców. Na co dzień współpracujemy z włoskimi podwykonawcami przy organizacji ślubów i wesel włoskich, polskich oraz zagranicznych w języku polskim, włoskim, angielskim.
Więcej na nasz temat przeczytacie już niedługo w zakładce O NAS.

O miejscach...
Który rejon Włoch jest najpiękniejszy? Im więcej osób zapytacie, tym więcej opinii znajdziecie. Na liście miejsc w których organizujemy śluby i oferujemy również swoje pojedyncze usługi znajdziecie Rzym, Wenecję, San Felice Circe, Toskanię, Ascoli Piceno, Sycylię i Sorrento.

O włoskich ślubach i blogu
Włochy to jedno z najpiękniejszych i najbardziej romantycznych miejsc na świecie. Znane ze swej historii i architektury, kościołów i dzieł sztuki, wyjątkowej kuchni i winnic, malowniczych krajobrazów, niesamowitych ogrodów i słońca. Czy to nie brzmi jak wizja pięknego ślubu i doskonałej zabawy weselnej?
Blog na który właśnie zajrzeliście jest pierwszym krokiem w kierunku rozwoju naszej rozszerzonej działalności i nowej strony internetowej. Chcielibyśmy zapoznać Was z najbliższą nam tematyką - ślubami we Włoszech i we włoskim stylu.
Na blogu znajdziecie nasze relacje ze ślubów i wesel, które organizowaliśmy i/lub fotografowaliśmy. Przeczytacie o pięknych miejscach, w których organizujemy nasze śluby, sesjach ślubnych, wyglądzie ceremonii i przyjęć weselnych, rodzajach ślubów, dokumentach, włoskich tradycjach i oprawie całej ceremonii - od tematycznych dekoracji po transport sukni ślubnej.
Prawdopodobnie każdy, kto jest zafascynowany światem, znajdzie tu coś dla siebie. Zarówno ten, który marzy o ślubie za granicą, jak i ten, który planuje sesję zdjęciową we Włoszech, szukam pomysłu na podróż lub, zwyczajnie, ma ochotę poczytać o tym co włoskie i choć na chwilę, wirtualnie, przenieść się na południe Europy.

Zapraszamy do lektury i wspólnej podróży :)
Czekamy na Wasze sugestie tematów, które najbardziej Was interesują i które koniecznie powinniśmy poruszyć w kontekście ślubów i wesel we Włoszech.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza