niedziela, 22 marca 2015

Kiedy zakochani mogą odwiedzić nas i Włochy?

Na wakacje, mniejsze lub większe podróże, Włochy są zawsze doskonałym miejscem. Słoneczne, z dobrą kuchnią, zachwycającymi krajobrazami i ogromną ilością miejsc wartych zobaczenia. Włochy są jednak świetnym miejscem nie tylko dla turystów, ale także dla osób chcących celebrować swoją miłość :)
Jak? Już podpowiadamy :)


Jeśli planują zaręczyny…
Jeśli zazwyczaj większość organizacji ślubu i wesela spoczywa na barkach kobiety, to zaręczyny są w 100% męskim zajęciem. Zaplanowanie tego wyjątkowego, będącego początkiem wspólnej drogi, momentu, jest nie lada wyzwaniem. Przyszły narzeczony musi zadbać o wiele szczegółów: od kupienia odpowiedniego pierścionka, przez wybór miejsca, po zaplanowanie scenariusza całego wydarzenia.
Coraz popularniejszy wśród mężczyzn staje się wybór wyjątkowego miejsca za granicą. Może to być miejscowość w której para była na pierwszej wspólnej wycieczce, miejsce związane ze wspomnieniami z dzieciństwa, miasto, o którego odwiedzeniu jedno z przyszłych narzeczonych (najczęściej kobieta) marzy…
Jak możemy Wam pomóc, jeśli wśród Waszych marzeń o idealnym miejscu na zaręczyny są Włochy? Możecie liczyć na wsparcie w organizacji zaręczyn, zwłaszcza na doradzenie wyboru miejsca, wskazówki dotyczące tego co się sprawdza w miejscach turystycznych, a czego unikać (w zależności od tego czy liczycie na zaręczyny w tłumie czy tylko we dwoje), reportaż fotograficzny z wydarzenia, a później wspólną tzw. sesje narzeczeńską. To najcenniejsze wspomnienia i pamiątki o które warto wcześniej zadbać :)

Jeśli planują ślub…
Powtórzymy się twierdząc, że nie ma lepszego miejsca na ślub kościelny niż Włochy i liczne kościoły, bazyliki i kapliczki… Ale to nie wszystko. W swojej ofercie mamy śluby kościelne, konkordatowe i cywilne: w niesamowitych plenerach, Włoskich Urzędach Stanu Cywilnego i pomoc przy organizacji ślubu w Polskim Konsulacie. Wybór miejsca i rodzaju ślubu jest bogaty i dostosowany do oczekiwań par.
Jeśli jesteście ciekawi dlaczego wspieramy wszystkie pomysły ślubu we Włoszech i dlaczego uważamy, że to kraj idealny na takie wydarzenia, zerknijcie do naszego wpisu: Dlaczego warto wziąć ślub we Włoszech?
W czym możemy pomóc? W całej, kompleksowej, organizacji ślubu.

Jeśli planują sesję ślubną…
Większość Par Młodych marzy o sesji ślubnej, która idealnie będzie oddawała ich charaktery, pasje, miłość i zostanie zrealizowana w wyjątkowym miejscu: mającym znaczenie dla pary lub wyjątkowo pięknym.
We Włoszech fotografujemy pary, które odwiedzają ten kraj po raz pierwszy lub po raz kolejny. Każda z par liczy na wyjątkowe zdjęcia, niesamowitą atmosferę i jednocześnie traktuje taki wyjazd jak element podróży poślubnej, takie 2w1 (sesja + podróż poślubna).
Jakie są zalety skorzystania z naszych lub włoskich usług fotograficznych? Nie tylko organizujemy sesje i wykonujemy zdjęcia, ale dbamy także o szczegóły, które ją tworzą. Jesteśmy w stanie zapewnić usługi fryzjerki, wizażystki, pomoc w zakupie bukietu i inne elementy, które para uzna za istotne dla jakości ich zdjęć. Korzystając z usług specjalistów będących na miejscu, para nie ponosi dodatkowych kosztów związanych z zapłatą np. za bilety lotnicze i noclegi dla fotografów, których zabiera ze sobą z Polski czy innego, oddalonego miejsca.

Jeśli planują odnowienie ślubu…
Czasem spotykamy się z komentarzami osób, które żałują, że ich ślub nie odbył się w wyjątkowym miejscu. Pary piszą nam, że chętnie wzięłyby taki ślub, ale jest już za późno, bo są małżeństwem lub nie potrafiły odmówić przyjemności uczestniczenia w ich weselu swojej rodzinie. Wg nas nigdy, na nic, nie jest za późno…
Na kolejną rocznicę ślubu, pierwsza, piątą czy dwudziestą, czasem także bez powodu, może przylecieć do Włoch na odnowienie przysięgi małżeńskiej. Nie jest to uroczystość wymagającą obecności całej rodziny, można zabrać ze sobą jedynie najbliższych lub nie zabierać nikogo i zrealizować taką ceremonię, tak jak się kiedyś marzyło, tylko we dwoje. Koszty takiej uroczystości bywają niższe (oszczędzamy chociażby na dokumentach) niż kwoty jakie wydaje para na standardowy, zagraniczny ślub, a efekt i emocje są tak samo niezwykłe :)

Miłość, chęć odwiedzenia pięknych miejsc i zrobienia sobie pamiątkowych, także rodzinnych, zdjęć jest zawsze dobrym powodem do odwiedzenia Włoch.

Zapraszamy, ponieważ uwielbiamy dzielić z Wami te wyjątkowe chwile :)

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza