OPINIE

Malgorzata i Piotr 11.09.2015 Rzym

Polecamy wszystkim Barbarę i Marco, którzy poszukują profesjonalnych fotografów na ślub. Wspaniali ludzie. Czas spędzony z nimi to sama przyjemność. 
Ten szczególny dzień wydaje się jeszcze bardziej wyjątkowym. Jesteście wspaniałymi osobami. Album jest śliczny, nie spodziewaliśmy się, że tak wyjdzie.
Dziękujemy serdecznie za pomoc w organizacji ślubu !Dorota i Jutrk (Rzym 24 Kwietnia 2015)

Dorota i Jurek

Witamy. Braliśmy ślub w konsulacie wiosną tego roku, przy udziale Barbary i Marco - nie tylko jako fotografów, ale także świadków. Dla zwolenników kameralnych, eleganckich uroczystości jest to doskonałe miejsce - pięknie położony, zatopiony w zieleni, klimatyczny budynek, miły personel, brak pośpiechu i kolejnej pary w kolejce. Basia i Marco stworzyli dodatkowo wspaniałą atmosferę, robiąc piękną sesję zdjęciową podczas uroczystości, jak i w plenerze i wybierając cudowne rzymskie miejsca. Fotografie przez nich wykonane są przepiękne, wspaniale pokazują parę i Rzym w tle, z dbałością o detale, bez sztuczności i rutyny. Ponadto są niezwykle serdecznymi, otwartymi na oczekiwania pary ludźmi, co w połączeniu z najwyższym profesjonalizmem w pracy dało efekty w postaci zachwycających zdjęć. Jeszcze raz bardzo za to dziękujemy! Dorota i Jurek 

Ania i Tomek (Rzym, 16 Maja 2013), pochodzimy z Gostynia (Wielkopolska). Ślub cywilny zawarliśmy w Polsce, kościelny w Rzymie, na codzień zamieszkujemy poza granicami ojczystymi. 

Slub w Rzymie
Ania i Tomek
Powody, które skłoniły Cię do decyzji o wzięciu ślubu we Włoszech.- Ślub kościelny w Rzymie był naszym marzeniem, przez dość długi okres nieosiągalnym, ale udało się, z czego jesteśmy bardzo dumni.
Nigdy nie wyobrażaliśmy sobie niezliczonych wycieczek do kościoła, nie lubimy też imprez na pokaz, co niestety często się zdarza w Polsce.W Rzymie zaskoczyły nas proste i nieskomplikowane procedury związane z przygotowaniem dokumentów. Brak komplikacji ze strony księży. Pyszne jedzenie i wspaniała atmosfera podczas całego naszego dnia. Kochamy to miejsce i każdą uliczkę oraz widoki jakimi można cieszyć oko w całej Italii. Przygotowania nie pochłonęły dużo czasu. Jest to tsrasznie subiektywne pytanie, wiele leży w kwestii nastawienia i przyzwyczajeń pary. Wiele też zależy od księdza przygotowującego papiery, które wysyłane są do Rzymu. W naszym przypadku wszystko potoczyło się zdumiewająco płynnie. Sumując czas poświęcony śmiało możemy stwierdzić, iż Włochy wypadają zdecydowanie poztywniej i mnjej czasochłonnie.
Jakie formalności trzeba było załatwić? Z czym miałeś/miałaś największe problemy?- Z formalności należy przejść przez standardową procedurę przygotowania protokołu i to tyle. Reszta, m.in. nauki przedmałżeńskie powinna być już gotowa, gdyż sporządzenie protokołu tego wymaga. Nie mieliśmy żądnych problemów. 
Czy we Włoszech organizuje się imprezy typu „wieczór panieński/kawalerski”? Czy miałeś/miałaś taki wieczór?My mieliśmy swoje wieczory poza granicami Włoch, gdyż niestety nie mieszkamy we Włoszech. Przyjechaliśmy do Rzymu/Włoch tylko w celu zawarcia małżeństwa.
Jak wyglądało Twoje wesele?- Po oficjalnej ceremonii w kościele był czas na zdjęcia, a potem uroczyste świętowanie w jednej z rzymskich Trattorii w centrum do północy, a potem wraz z gośćmi cieszyliśmy się widokami jakie serwuje Rzym nocą do dosłownie bałego rana (ok 5:00 ☺ )
Jak wyglądała Twoja podróż poślubna?- My potraktowaliśmy nasz dość długi pobyt w Rzymie jako 2 in 1.
Jakie elementy ślubu/wesela wspominasz najmilej, a jakie najmniej miło? Czy dziś zorganizowalibyście coś inaczej? -
Cały dzień był dla nas wspaniały i wspomninamy każdą chwilę z sentymentem. Gdyby można było cofać się w czasie napewno przeżywalibyśmy ten czas często w tym samym miejscu. Wspaniałe miesjce na ziemi jakim jest Rzym jest naprawdę godne polecenia na organizację zaślubin.

Ania i Tomek


Barbara i Wojciech, 08.11.2012 (Polska)
Jeszcze raz dziękujemy za sesję i przemiłą atmosferę podczas jej wykonywania. Bardzo się cieszymy, że takie serdeczne osoby, jak Państwo towarzyszyły nam tego dnia. Pozdrawiamy serdecznie z Polski (niestety nie tak ciepłej jak Rzym:). Z góry dziękuję.
Basia i Wojtek

Roberto e Rosita, 22.09.2012 (Italia)
Bravi Ragazzi!
Avete fatto un belissimo lavoro, vi ringraziamo tanto per il tutto cuore. Le Vostra foto sono meravgliose.
Roberto e Rosita

Małgorzata i Michał, 06.07.2012 (Polska)
Hej,
właśnie oglądamy film chyba 30 raz:) Film prześliczny, zdjęcia niesamowite...
Nawet nie marzyliśmy, że to wszystko tak pięknie wyjdzie:d
dziękujemy.
Pozdrawiamy

Tomasz i Madzia, 01.06.2012 (Polska)
Witamy Basiu i Marco!
Właśnie otworzyliśmy skrzynkę, żeby napisac do Was maila, a tu taka miła niespodzianka.
Po pierwsze musimy napisac, że jesteśmy zachwycenie zdjęciami i filmikami!
Oglądaliśmy już kilka razy po kolei i nie możemy się napatrzec :) Muzykę też super wybraliście.
Chcielibyśmy wam jeszcze raz podziękowac za nie tylko wspaniałe zdjęcia ale i piękne
chwile, które razem z wami w trakcie sesji mogliśmy przeżyc.
Będziemy Was na pewno wszystkim polecac.
A jeżeli chodzi o filmiki to z wielką przyjemnością podzielimy się nimi z innymi, a dzięki
nim inni będą mogli docenic Waszą pracę.
Tomek i Madzia

Edyta i Andrzej, 27.05.2012 (Polska)
Witajcie,
dziękujemy serdecznie. Absolutnie nas "zatkał" ten film. Zakręciły się nam łzy i
zrozumieliśmy co może zrobić profesjonalny fotograf. Jesteście wspaniali, że mogliście
nam to dać. Dzięki bardzo za szampana i komplementy, napewno odezwiemy się w razie kolejnego pobytu w czarującym Rzymie. Pozdrawiamy

Marjolein & Jan Dick, 02.10.2011 (Holland)
We wanted to let you know that the pictures are very nice. We really enjoy going through them, although choosing is difficult because there are so many.
Many thanks again,
Marjolein & Jan Dick

Ewelina i Krzysiek, 14.04.2010 (Polska)
Basiu i Marco, dziękujemy Wam za bardzo miłą i profesjonalnie zorganizowaną sesję zdjęciową. Wasza podejście i zaangażowanie przekroczyło nasze oczekiwania. Zadbaliście o każdy szczegół, abyśmy ten dzień wspominali do końca życia. Jesteśmy zachwyceni, a rodzina w Polsce była oczarowana Waszymi zdjęciami. Pozdrawiamy bardzo serdecznie.
Ewelina i Krzysiek

Marta i Jacek, 14 Luglio 2010 (Polska)
Hej:) Piszę dopiero teraz bo dopiero wróciliśmy do domu, byliśmy jeszcze nad polskim morzem Jeszcze raz chcielibyśmy Wam bardzo serdecznie podziękować za rewelacyjne zdjęcia, bezcenne rady i informacje. Pozdrawiamy Serdecznie!

Domenico e Elisa, 30 Marzo 2010 (Italia)
Ciao Marco e Barbara grazie dell'anteprima..le foto sono bellissime!
A presto.
ciao domenico ed elisa

Alessandro ed Iside, 15 Ottobre 2009 (Italia)
ciao marco,
le foto sono fantastiche... ci sono dei particolari splendidi.
per noi non ci sono problemi, anzi ci fa piacere avere le nostre foto sul vostro sito. un abbraccio
ale isy

Rob & Marjan, 01 Ottobre 2009 (Holland)
Many thanks for the photographs you´ve send to us. They are just beautiful and so sharp. It is exactly what we hoped of. We are thrilled to receive the DVD in the near future so we can share it with our relatives. Also we congratulate you with your beautiful photo. Finally we thank you from the bottom of our hearts for making the 18th of September 2009 such a wonderfull and beautiful day for us both. It was by your presence that we felt at ease, happy and just fine. We were glad to have you with us and and we thank you for everything!!
Best regards,
Rob and Marjan.

Silvia e Camillo, 30 Settembre 2008 (Italia)
Ciao scusate per il ritardo..le foto sono veramente molto belle ed avete realizzato pienamente ciò che
volevamo, veramente bravi!..l'unica cosa è che stiamo incasinati nella scelta..
a presto spero


1 komentarz:

  1. To bardzo dobry pomysł, aby zamieszczać takie opinie na różnych blogach tematycznych. Jest to bardzo przydatne podczas organizacji ślubu i wesela.

    OdpowiedzUsuń